SSL У ПОДАРУНОК ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ХОСТИНГУ

✔ безпека передачі даних
✔ довіра відвідувачів сайту
✔ краще ранжування в пошукових системах
✔ довіра платіжних систем
Замовити хостинг + SSL
Сертифікат Опис Підтвердження Ціна
Comodo SSL сертифікати
Positive SSL Сертифікат є ідеальним вибором для веб-сайтів, які вже заслужили на довіру користувачів.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
PositiveSSL Wildcard Є найбільш вигідним рішенням, коли необхідно захистити кілька піддоменів одного домену.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
Essential SSL Недорогий сертифікат із валідацією домену, який підходить для малих та середніх підприємств.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
Essential Wildcard SSL Є відмінне співвідношення вартість / можливості для малого та середнього бізнесу.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
InstantSSL Використання цього сертифіката з повною перевіркою організації/компанії забезпечує більший рівень довіри серед відвідувачів веб-сайту.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
InstantSSL Premium PremiumSSL сертифікат призначений для забезпечення безпеки сайтів електронної комерції, обсяг та вартість транзакцій яких дуже великі.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
InstantSSL Pro Є повноцінним сертифікатом з перевіркою організації/компанії, що добре підходить для сайтів електронної комерції (інтернет-магазинів).
/
РІК
ЗАМОВИТИ
Premium Wildcard SSL Це повноцінний сертифікат із бізнес-перевіркою, який означає, що Comodo не лише підтверджує право власності на домен.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
EV SSL Сертифікат допоможе вам збільшити ваші продажі завдяки використанню явного видимого символу безпеки - зеленого адресного рядка.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
EV SGC SSL SGC технологія модифікує поведінку старих браузерів, щоб вони могли використовувати 128 або 256-бітове шифрування з'єднання, що означає, що ваш сайт може здійснити більшу кількість продажів, захищаючи більшу кількість клієнтів.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
Сертифікат Опис Підтвердження Ціна
Rapid SSL сертифікати
RapidSSL Standard Ідеальний вибір для забезпечення безпеки веб-сайтів малих та середніх компаній та веб-сторінок з відносно невеликим обсягом трафіку.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
RapidSSL WildcardSSL Використовуючи Wildcard сертифікат, ви можете убезпечити необмежену кількість піддоменів одного і того ж доменного імені.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
Сертифікат Опис Підтвердження Ціна
Geotrust SSL сертифікати
QuickSSL Premium SAN Крім усіх популярних веб-браузерів, QuickSSL Premium сумісний з більшістю браузерів, що використовуються в мобільних телефонах та смартфонах.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
TrueBusinessID Підвищує довіру клієнтів до сайту, оскільки явно засвідчує той факт, що ваш сайт пройшов автентифікацію та є захищеним завдяки можливості використання значка trusted seal при покупці даного сертифіката.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
TrueBusinessID EV Робить зелений адресний рядок, що говорить про високий рівень захисту. Цей помітний знак підвищує довіру клієнтів, т.к. вони без спеціальних дій з перегляду сертифіката бачать, що сайт перевірений, захищений і заслуговує на довіру.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
TrueBusinessID Wildcard високий рівень шифрування та автентифікації для необмеженої кількості піддоменів на необмеженій кількості серверів, все в одному сертифікаті.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
Сертифікат Опис Підтвердження Ціна
Thawte SSL сертифікати
Thawte SSL 123 Сертифікат зазвичай видається протягом декількох хвилин, а також легко встановлюється.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
Web Server SSL Повноцінний сертифікат із перевіркою організації. Це ідеальний вибір для сайтів із середнім обсягом продажів.
/
РІК
ЗАМОВИТИ
Web Server EV Сертифікати з розширеною валідацією для підвищення рівня довіри до сайту серед клієнтів та впевненості в безпеці здійснюваних операцій.
/
РІК
ЗАМОВИТИ


Як вибрати SSL сертифікат?

Існують різні види SSL сертифікатів, тому вибираючи сертифікат потрібно перш за все розуміти, який ступінь захисту потрібний сайту, а також для якої кількості доменів буде потрібний сертифікат.
Нижче представлені основні види сертифікатів, які пропонує компанія Domen-hosting.

Перевірка домену
(No Business Validation)


Сертифікат видається за кілька хвилин. Низький рівень довіри. Жодних паперів.

Перевірка юридичної особи
(Business Validation)


Ручна перевірка документів компанії. Видається за 1-5 днів. Додатковий ступінь довіри.

EV / Розширена перевірка
(Extended Validation)


Розширена перевірка документів компанії. Видається за 2-7 днів. Найвищий рівень довіри.

Wildcard


Захищає необмежену кількість піддоменів одним сертифікатом на одній IP адресі.

SGC


Оновлює можливості криптування старих браузерів від 40-біт до 128-біт або 256-біт.

Багатодоменний (Multidomain)


Захищає до 100 доменів одним сертифікатом.

Для чого потрібен SSL сертифікат

Все більше і більше онлайн продавців сьогодні думають про безпеку в мережі та захист конфіденційної інформації, яку надають покупці на їхніх сайтах. З SSL сертифікатом всі конфіденційні дані, такі як номери кредитних карток або особиста інформація захищені 256 бітним ключем шифрування. Ми займаємося продажем найнадійніших SSL брендів: Comodo, GeoTrust, RapidSSL, Thawte та Symantec.

Різні сертифікати SSL мають різні цілі. Деякі спеціально створені для забезпечення електронної комерції веб-сайтів, інші просто для шифрування особистої електронної пошти та захисту поштових серверів. На нашому сайті ви можете підібрати саме той сертифікат, який вам потрібний.

Втрата конфіденційних даних означає втрату довіри, яку так складно відновити в мережі! Не гайте часу, захистіть свій сайт прямо зараз.

Приймаємо до оплати

  • Visa / Mastercard
  • LiqPay
  • Privat24
  • Безготівковий розрахунок