БАЗОВЕ ПОЛІПШЕНЕ ПОВНЕ
Моніторинг Включається постійна система моніторингу сервера, яка перевіряє доступність icmp Постійна система моніторингу сервера і моніторинг основних систем сервера(apache, mysql, mail service і т.д) Повний моніторинг сервера(включаючи raid_stats, cpu_stats, io_stats)
Час відповіді адміністратора До 45 хвилин До 25 хвилин До 10 хвилин
Запитів у міс** 3 6 10
Вартість (міс) -* 49 $ 99 $
Вартість додаткового запиту 15 $ 10 $ 5 $

* Базове адміністрування включене до тарифних планів для всіх виділених серверів.

** Ми не лімітуємо час роботи над Вашим запитом, як це часто роблять інші компанії, наше завдання надати якісну допомогу за вашим запитом, незалежно від того, скільки часу займе його рішення.

Адміністрування виділених серверів

Domen-Hosting.net продає не просто виділені сервери. Ми надаємо комплексне рішення для середнього та малого бізнесу, що включає налаштування та супровід вашого виділеного сервера або VPS/VDS.

Тарифи всіх виділених серверів включають базове адміністрування. Тобто ми автоматично включаємо ваш сервер до системи моніторингу. При падінні сервера наш фахівець уже за кілька хвилин починає розуміти, що сталося. Сервер буде повернутий в онлайн найближчим часом без вашої участі, а для вас ми підготуємо інформацію про інцидент.

Базове адміністрування також передбачає щомісячну безкоштовну допомогу у вирішенні трьох технічних завдань системного адміністрування вашого виділеного сервера.

Для більш зайнятих клієнтів з великим колом завдань ми можемо надати Поліпшений та Повний пакети для підтримки виділеного сервера.

Також ми завжди відкриті для обговорення нестандартних пропозицій аж до того, щоб надати клієнтам виділеного системного адміністратора чи виділеної команди системних адміністраторів для постійної віддаленої роботи з адміністрування будь-якої кількості обладнання.

Приймаємо до оплати

  • Visa / Mastercard
  • LiqPay
  • Privat24
  • Безготівковий розрахунок