ВАСИЛЬ ШЕРЕМЕТА Сайт: new-site.in.ua

Користуюсь вже багато років - надійний хостинг, хороші спеціалісти, підтримка 24/7 а головне оперативна! Загалом робота з Домен-Хостинг дуже приємна і результативна

ІГОР МЕДВЕДЄВ, 28 РОКІВ, МЕНЕДЖЕР IT ПРОЕКТІВ

Працюю з «Домен-Хостингом» вже 6 років і за цей час неодноразово переконався в тому, що у професіоналів не буває проблем, а бувають лише завдання та терміни виконання. З усіх переваг найбільше заслуговує на повагу диференційований підхід до клієнтів із різним рівнем знань. При необхідності тобі "розжують" всі подробиці і буквально за руку проведуть по усіх пунктах роботи з послугами. У той же час, фахівці підтримки запросто перемикаються на мову Апачів, DNS-ів та MX-ів, щоб швидко та якісно вирішувати завдання із досвідченими замовниками.

Ну про ціни довго говорити нема рації. Пошукайте більш вигідні умови з такою ж якістю і зрозумієте про що я. Серед нових тарифних планів можна знайти оптимальне рішення як для малих сайтів, так і великих ресурсів високим навантаженням. Саме тому всі свої проекти я розміщую в «Домен-Хостинг» та рекомендую клієнтам.

«Домен-Хостинг» – це інструмент, у якому я впевнений і на який можу покластися.

Дмитро, спеціаліст зі створення та просування сайтів Сайти: shashlik.com.ua, akuku.com.ua, mamarket.com.ua

Користуюсь хостингом вже тривалий час, ще з самого заснування ohoster.ru та після злиття його з domen-hosting.net. Можу сказати, що якість на висоті, та й ціни не кусаються і по кишені навіть студенту.

Спочатку користувався хостингом для написання та перевірки php скриптів під час навчання. Пізніше почав запускати проекти більшого масштабу. На даний момент створюю та просуваю сайти замовників.

На серверах domen-hosting.net хостяться такі проекти як: http://shashlik.com.ua (Доставка їжі з ресторану), http://akuku.com.ua (Дитяче харчування та дитячі товари), http://mamarket.com.ua (Дитяче харчування та дитячі товари[у розробці]).

Але найголовніше, хочу відзначити чудову роботу тих. підтримки. Звертаючись навіть з питань, вирішення яких не входить до їх обов'язків, завжди отримував компетентну відповідь та допомогу, незалежно від характеру питання.

Моя оцінка сервісу 10 з 10.

Андрій, системний адміністратор Сайти: kalush-streets.info (Інформаційний сайт м.Калуша, путівник по місту та оголошення)

Чудовий хостинг-провайдер! Надзвичайно якісне обслуговування клієнтів, низькі ціни та безперебійність у роботі. Сайти працюють без проблем, немає обмежень СР.

Рекомендую всім domen-hosting.net!

Станіслав, 41 рік, IT-менеджер, програміст, вебмайстер та багато іншого Сайти: white-ra.com

Завдяки компанії Domen-Hosting.net, в якій цей домен знаходиться на обслуговуванні, як і ще більше десятка дрібних проектів яких я веду, я забув про проблеми, які в мене іноді раніше виникали із реєстратором. Підтримка всіх відділів – технічного, білінгового, продажу та робота компанії загалом – просто відмінна.

Я багато встиг попрацювати з різними хостинговими компаніями та реєстраторами як у Росії та Україні, так і зарубіжними, починаючи від дрібних компаній та закінчуючи такими монстрами як Hetzner – шляхи замовників несповідні. Можу сказати, що такої відмінної якості роботи, швидкого часу реакції на запити в саппорт та якості вирішення питань (причому будь-якої доби, у вихідні дні та свята) я ще не зустрічав.

Менеджер компанії Lucky Scoop Сайти: luckyscoop.com (продаж совків для пляжного пошуку золота)

Ми займаємося продажем совків для пляжного пошуку золота та працюємо з іноземними клієнтами, збої на сайті просто неприпустимі. І тому вибрали перевірену компанію Домен Хостинг.

Якість обслуговування відмінна, все працює чітко, будь-яка проблема вирішується швидко. Можете переконатися в цьому самі, наш сайт http://luckyscoop.com

Загалом дякую, що Ви є. Окрема подяка Олександру Ільницькому.

З пов. менеджери компанії Lucky Scoop

Павло Устинов, 30 років, менеджер IT проектів Сайти: http://basheg.org.ua (Розробка IT проектів під ключ, організація бізнес-процесів у сфері електронної комерції.)

Надійне підприємство з підтримкою 24/7. Що дозволяє в розумні терміни отримати допомогу та підтримку професійних людей. Тішить, що у критичних випадках старші адміністратори відповідають на запити у зовсім не робочий час. Завжди допоможуть порадою, якщо треба – натравлять на відповідні матеріали для вивчення. Бізнес обличчя до клієнта. Це дуже добре.

За час роботи з домен-хостингом не шкодував про свій вибір. У деяких випадках підтримка впізнає мене за номером і одразу знає, хто я і про що йтиметься. Це суттєво скорочує час на вирішення проблеми. А враховуючи, що деякі проекти не зазнають навіть найменшого збою, це виявляється вигідним та необхідним.

Рекомендую користуватися Домен хостингом.

Лев Білоусов, 21 рік, WEB майстер Сайти: fandance.ru (Форум танцювальних онлайн ігор)

Користуюсь послугами цього хостингу вже тривалий час. Дуже зручна тех.підтримка, якщо виникає якась проблема - одразу звертаюсь туди. Відповідають майже миттєво та завжди вирішують поставлене завдання.

За весь час роботи з хостингом не було критичних проблем. Мій ресурс, розташований на цьому хостингу, завантажується швидко порівняно з попередніми хостингами. Витримує великі навантаження, на рідкість стабільний.

Я задоволений тими послугами, які надає Домен Хостинг, тому рекомендую його своїм друзям!

Дякую вам за все

Роман, 22 роки, WEB майстер. Сайти: nalovs.ru (мобільне спілкування)

Гарний хостинг працює без збоїв тех. підтримка відповідає вчасно. Я вже на хостингу десь 7-8 місяців, не скаржусь