Выделенные сервера (размещение Голландия)

СЕРВЕР ПРОЦЕССОР ЯДРА x ЧАСТОТА RAM ДИСК RAID ТРАФФИК УСТАНОВКА ЦЕНА
NL4 Intel Xeon E3-1230v2 4x3.30GHz 16 GB 2x 2TB SATA Software 1 Gbps 30TB $ разово
(до 3 дней)
/
МЕС
ЗАКАЗАТЬ
NL5 Intel Xeon E3-1230v2 4x3.30GHz 32 GB 2x 240Gb SSD Software 1 Gbps 30TB $ разово
(до 3 дней)
/
МЕС
ЗАКАЗАТЬ
NL6 Intel Xeon E3-1270v2 4x3.50GHz 16 GB 2x 4TB SATA Software 1 Gbps 30TB $ разово
(до 3 дней)
/
МЕС
ЗАКАЗАТЬ
NL7 Intel Xeon E3-1270v2 4x3.50GHz 32 GB 2x 240Gb SSD Software 1 Gbps 30TB $ разово
(до 3 дней)
/
МЕС
ЗАКАЗАТЬ

Додаткові ресурси

Додаткова IP-адреса (не більше трьох IP на сервер) 4.5 $/міс
Windows Server Standard Edition (місячно) 35 $/міс
Панель cPanel(щомісячно) 18 $/міс
Панель DirectAdmin(щомісячно) 19 $/міс
Панель Plesk Web ProДо 30 доменів для хостингу своїх клієнтів (помісячно) 10 $/міс
Панель Plesk Web Host
Безлімітні домени для хостингу(помісячно)
44 $/міс

Переваги оренди сервера в Голландії (dedicated server Holland)

Голландські сервери

Наші Голландські сервери розміщені у 4 дата-центрах одного з найбільших провайдерів Європи. Низькі ціни, необмежений трафік та лояльне законодавство робить наші голландські сервери привабливими для розміщення різноманітного аудіо-відео контенту.

Крім того, всі сервери цього сегмента можуть бути зібрані спеціально для Вас, є можливість окремо для кожного сервера вибрати дискову систему, пам'ять і т. д.

Безперебійне живлення

Повністю автоматична масштабована надлишкова система резервного живлення дозволяє легко збільшити свою потужність з поточних 20МВт до 40-80 МВт якщо у цьому виникне потреба. Система резервного живлення включає модульний блок BackUPS та підключення відразу двох генераторів до кожного силового блоку, що забезпечує достатню достатню щоб гарантувати максимальний Uptime.

Не мало важливо, що основні джерела живлення на 100% забезпечуються «зеленими» електростанціями, викид CO2 в атмосферу при їх роботі дорівнює 0.

Мережева інфраструктура

Основні характеристики дата-центрів відповідають найвищому рівню провайдерів Європи:

— 99.9999% Uptime мережної інфраструктури
— Надмірна структура ядра мережної інфраструктури на базі Cisco CRS-3 & Juniper MX-960 3D. - Транзитні провайдери: Level 3, TeliaSonera, Global Crossing, Tata Communications, Deutsche Telekom, Cogent

Система пожежогасіння

Дата-центри оснащені сучасною системою пожежогасіння VESDA, що в комплексі з вогнетривкими стінами та спеціальним пожежостійким дизайном дата-центрів забезпечує максимальний ступінь захисту від пожежі.

Клімат-контроль

Є однією із родзинок дата-центру. Поєднує у собі ефективне охолодження серверів та просунуту систему економії електрики. Досягається це завдяки системі управління різнотемпературними потоками (коли холодне повітря прямує туди де воно найбільше необхідне, а гаряче повітря відводиться від серверів щоб запобігти його циркуляції всередині стійок і в просторі між ними) та системі вільного охолодження (коли зовнішнє середовище використовується для охолодження повітря з метою економії на охолоджувальних системах).

Моніторинг

У вартість кожного сервера включено базове адміністрування, яке включає початкове налаштування сервера, встановлення панелей управління та популярних CMS (joomla, wordpress, drupal, opencart і т.д.) Ми забезпечуємо постійний моніторинг сервера 24 /7 (перевіряється доступність по icmp), рестарт, переустановка за потребою. Крім того, наші техніки завжди будуть раді допомогти Вам з налаштуванням і адмініструванням сервера, якщо у вас виникнуть якісь труднощі.

Приймаємо до оплати

  • Visa / Mastercard
  • LiqPay
  • Privat24
  • Безготівковий розрахунок