Domen-hosting.net найкращий хостинг для вашого сайту

Domen-hosting
Угода про конфіденційність

Загальні положення:

1.1. Угода про конфіденційність визначає порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття Персональних даних Замовника, які отримує компанія Domen-Hosting, від Замовників послуг згідно з Договорами, в тому числі, публічної оферти. Ця Угода є невід'ємною частиною Договорів, згідно з якими надаються послуги Domen-Hosting.

1.2. Для того, щоб Замовник отримав одну та/або кілька разом послуг Domen-Hosting, зокрема, але не виключно: отримання хостингу, реєстрація, делегування доменного імені, отримання в оренду виділеного сервера, отримання в оренду фіксованого IP-адреси, послуг з розміщення web-страниц(цы) у мережі Інтернет, отримання у найм виділеного сервера та інших послуг, повинен висловити свою повну згоду з умовами даної Угоди про конфіденційності. Факт отримання послуг від Domen-Hosting означає повну згоду з умовами даної Угоди.

1.3. Замовник не має права користуватися послугами Domen-Hosting, якщо він не згоден з умовами цієї Угоди, або якщо він не досяг установленого законом віку, коли він має право укладати Угоди з Domen-Hosting, або не є уповноваженою особою компанії.

1.4. У разі отримання Замовником послуг від Domen-Hosting, Замовник дає свою однозначну згоду з умовами цієї Угоди про конфіденційність та надає Domen-Hosting право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати та розкривати персональні дані Замовника та/або уповноважених осіб на умовах цієї Угоди.

1.5. Domen-Hosting не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання та розкриття персональних даних Замовника третім особам, які не перебувають у власності або під керуванням Domen-Hosting, та фізичними особами, які не є працівниками Domen-Hosting, навіть якщо Замовник отримав доступ до сайтів, товарів або послуг цих осіб за допомогою сайту Domen-Hosting.net або розсилки.

1.6. Замовник визнає, що у разі недбалого ставлення Замовника до безпеки та захисту його персональних даних та даних авторизації, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису та персональних та інших даних Замовника. Domen-Hosting не несе відповідальності за збитки, заподіяні таким доступом.


Які особисті дані можуть збиратися.

Domen-Hosting збирає особисту інформацію, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, назву компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу розташування компанії. Також Domen-Hosting може збирати іншу інформацію:

- IP - адреса Замовника;

- Інформація про помилки роботи ресурсу.

Вся інформація збирається Domen-Hosting як є і не змінюється у процесі збору даних.


Яка інформація Замовника буде використовуватись Domen-Hosting.

Domen-Hosting має право використовувати ім'я, прізвище, по батькові, адресу електронної пошти Замовника. Domen-Hosting має право відображати ім'я, прізвище, по батькові, назву компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу розташування компанії на сайті Domen-Hosting.net. Domen-Hosting має право використовувати вашу контактну інформацію, щоб розсилати розсилку Domen-Hosting, а саме повідомляти Замовника про нові можливості, акції та інші новини Domen-Hosting.net. Замовник завжди може відмовитись від проведення розсилки за його контактною інформацією в розділі http://billing.domen-hosting.net/.


Умови надання доступу до бази даних.

Domen-Hosting не передає персональні дані третім особам, за винятком випадків, передбачених нижче. Замовник згідно з цією Угодою про конфіденційність дає право Domen-Hosting розкривати персональні дані замовників третім сторонам, які надають послуги Domen-Hosting, зокрема, але не виключно, обробляють платежі, доставляють посилки та кореспонденцію. Треті сторони можуть використовувати призначену для Замовника інформацію лише у випадку, якщо вони надають послуги Domen-Hosting та лише ту інформацію, яка необхідна для надання послуги.

Також розкриття персональних даних без згоди Замовника або уповноваженої ним особи допускається у випадках, визначених законом, і лише на користь національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно:

- за обґрунтованими запитами державних органів, які мають право вимагати та отримувати такі дані.

- У тому випадку, якщо на думку Domen-Hosting, Замовник порушує умови цієї Угоди про конфіденційність та/або інших договорів та угод між Domen-Hosting та Замовником.


Як змінити/видалити особисту інформацію про Замовника.

Персональні дані Замовника зберігаються протягом трьох років після припинення Договору.


Контактна адреса для бізнесу у разі виникнення запитань.

У разі виникнення запитань, побажань, скарг щодо інформації, яку Ви надаєте, будь ласка, звертайтесь за контактною інформацією: billing@domen-hosting.net.

Замовнику за письмовим запитом та при пред'явленні документа, що підтверджує його особу та повноваження, може бути надана інформація про порядок отримання інформації та місце знаходження бази даних.


Захист інформації, що збирається.

Domen-Hosting вживає всі розумні запобіжні заходи для захисту конфіденційності даних. Усі дані, які збирає Domen-Hosting, зберігаються на одному або декількох серверах баз даних і не можуть бути доступні з-за меж корпоративної мережі Domen-Hosting. Тільки ті співробітники Domen-Hosting, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до особистої інформації Замовників мають доступ до інформації про Замовників. Усі працівники, які мають доступ до інформації про Замовників, підписали Угоду про нерозголошення інформації третім сторонам про Замовників.


Зміни у Угоді про конфіденційність.

Ми можемо змінити умови угоди про конфіденційність. У такому разі ми замінимо версію на сторінці умов terms.html. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як Domen-Hosting захищає інформацію про Замовників. Усі зміни у Угоді набирають чинності з їх публікації. Отримуючи послуги від Domen-Hosting, Замовник підтверджує однозначну згоду з новими умовами Угоди про конфіденційність редакції, що діє на момент використання Замовником послуг. Domen-Hosting не несе відповідальності за збитки або збитки, понесені Замовником або третіми особами внаслідок помилкового розуміння або нерозуміння умов Угоди про конфіденційність, інструкцій або вказівок щодо порядку використання Сайту щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.


Додаткові умови

У випадку, якщо будь-яке положення Угоди про конфіденційність, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається спірним закону або недійсним, це не вплине на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними , а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконане без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим у тій мірі, якою це необхідно для забезпечення його дійсності та можливості виконання. Замовник має права передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI. Ця Угода про конфіденційність поширюється на Замовника з моменту отримання послуг від Domen-Hosting та діє доти, доки зберігається будь-яка інформація про Замовника, у тому числі персональні дані.