Domen-hosting.net найкращий хостинг для вашого сайту

Privat24
Privat 24

Для оплати через систему Privat 24 вам достатньо увійти до свого особистого кабінету, відкрити потрібний вам рахунок, вибрати спосіб оплати Privat 24 у правому верхньому кутку рахунку та натиснути "оплатити".

Система автоматично переведе Вас на сторінку оплати в Privat. Оплата здійснюється автоматично, оплачені сервіси автоматично активуються/продовжуються після оплати.

Покрокова інструкція з оплати через Privat 24

LiqPay
Liqpay оплата банківськими картками Visa, Mastercard

Для оплати через систему LiqPay (карти Visa/MasterCard) вам достатньо увійти до свого особистого кабінету, відкрити потрібний вам рахунок, вибрати спосіб оплати LiqPay у правому верхньому кутку рахунку та натиснути "оплатити".

Система автоматично переведе Вас на сторінку оплати LiqPay. Оплата здійснюється автоматично, оплачені сервіси автоматично активуються/продовжуються після оплати.

Покрокова інструкція з оплати через LiqPay

Банки
Банки України (оплата НЕ для юросіб)

Ви можете здійснити оплату в будь-якому банку України, для цього виберіть спосіб оплати "Квитанція для оплати в банку України (не юридичних осіб)", роздрукуйте квитанцію та сплатіть у касі будь-якого банку України.

Після оплати обов'язково повідомте службу підтримки про те, що Ви здійснили оплату, оскільки такі оплати зараховуються вручну

Реквізити для оплати доступні за посиланням.

Безготівковий розрахунок
Оплата безготівкового розрахунку (тільки для України)

Ми також приймаємо оплату хостингу за безготівковим розрахунком. Будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки, щоб укласти договір та отримати рахунок на оплату, а також акти виконаних робіт.

Ми підготуємо всі необхідні документи та надішлемо Вам поштою.